Zulte Waregem werkt vanavond zijn derde wedstrijd af in de groepsfase van de Europa League. Nadat het zijn eerste twee wedstrijden verloor tegen Nice en Lazio, hoopt de bekerwinnaar tegen Vitesse wel punten te pakken. Dat zou ook goed zijn voor het vertrouwen na drie opeenvolgende nederlagen.
Maar van een dip wil Francky Dury absoluut niet spreken. "Jullie dramatiseren te snel. Ik zag op Lazio een sterke tweede helft, tegen Lokeren speelden we een goeie match, maar maakten we de vele kansen niet af", stelt hij in
Het Nieuwsblad. "En op Antwerp waren alleen de eerste 25 minuten niet goed en uiteindelijk maakten zij twee goals uit twee schoten op doel."
Dury zal vanavond wel sowieso enkele wijzigingen doorvoeren in zijn basiselftal. "We gaan roteren. Dat moet in onze situatie. Het zou fout zijn om met onze ruime kern steeds dezelfde spelers te laten starten. Ik wil kansen geven", klinkt het in
Het Laatste Nieuws.