De Serie A lijkt niet de favoriete competitie van Roberto Martinez te zijn. Voor de interlands tegen Bosnië en Cyprus was Dries Mertens de enige speler uit Italië in de selectie, na het geblesseerd afhaken van Jordan Lukaku. Nochtans spelen er nog een aantal kandidaat-internationals in Italië.
Behalve de verbannen Radja Nainggolan zijn er ook nog Dennis Praet en Timothy Castagne. "Sinds vorig jaar denk ik wel aan de nationale ploeg, want ik denk dat ik een goed seizoen gespeeld heb", zegt die laatste aan
RTBF. "Jammer genoeg was ik niet geselecteerd, maar ik hoop nog voor het
WK de selectie te halen."
Dat zou in principe moeten kunnen, want op de flanken heeft Martinez weinig opties. Bovendien speelt Castagne bij Atalanta in dezelfde 3-4-3 als de Rode Duivels. "Ik was een beetje ontgoocheld dat ik niet opgeroepen werd tegen Bosnië en Cyprus, maar dat is de beslissing van de coach. Het is normaal dat ik ontgoocheld ben, maar het motiveert me alleen maar om nog harder te werken. Als ik elke wedstrijd kan spelen en goede prestaties lever, zal ik misschien meer kans maken op een selectie."