De strijd om de eerste periodetitel in 1B gaat stilaan zijn laatste fase in. OH Leuven greep vrijdagavond de voorlopige koppositie en dus is het aan achtervolgers Beerschot-Wilrijk en Cercle Brugge om te reageren. Die laatste moesten dat vandaag doen.
Cercle kreeg met Roeselare de nummer vier in de rangschikking op bezoek. En de streekgenoten maakten het hen niet makkelijk. Na een halfuur rondde Cornet een snelle tegenaanval of om er 0-1 van te maken.
De
Vereniging zat dus in slechte papieren en moest in de tweede helft die achterstand ophalen. Dat lukte ook met een in twee tijden omgezette penalty van Mercier. Verder dan dat kwam Cercle echter niet meer. Door het 1-1-gelijkspel ziet Cercle zo zijn concurrentie verder weglopen. OHL heeft nu drie punten voorsprong, Beerschot kan morgen tot vijf punten uitlopen.