Yves Vanderhaeghe staat in zijn eerste wedstrijd met AA Gent meteen voor een lastige opdracht, want Waasland-Beveren verbaasde dit seizoen al met fris en aanvallend voetbal. Het is dan ook een opluchting voor Vanderhaeghe dat hij op een vrijwel volledige kern kan rekenen.
Behalve de langdurig geblesseerden Foket en Saief is enkel Louis Verstraete out, zo wist Vanderhaeghe op zijn persconferentie te melden. Behalve hen ontbreekt er nog een opvallende naam in de wedstrijdselectie. Zo werd Damien Marcq door Vanderhaeghe gepasseerd.
Wie wel terugkeert in de kern, is Franko Andrijasevic. De Kroatische recordaankoop, die een moeilijke start kende, werd voor de match op
Club Brugge door interimtrainer Balette nog thuisgelaten. Nu keert hij terug in de selectie, net als de herstelde Thomas Matton.