De Pro League maakte maandagmiddag de kalender bekend voor het seizoen 2017/18 in eerste klasse. Vooral promovendus Antwerp en
Club Brugge krijgen een pittige start voorgeschoteld.
De Great Old begint zijn seizoen met een thuismatch tegen Anderlecht maar krijgt ook daarna meteen enkele stevige tegenstanders voor de kiezen. De volgende speeldagen speelt het immers tegen AA Gent (uit), KRC Genk (thuis), KV Mechelen (uit) en KV Oostende (uit). Het zal dus meteen weten hoe ver het staat.
Dat geldt ook voor Club Brugge, dat in zijn eerste zes wedstrijden maar liefst vier keer op verplaatsing aan de bak moet. Het moet naar Lokeren (speeldag 1), Zulte Waregem (speeldag 3), KV Kortrijk (speeldag 4) en Moeskroen (speeldag 6).
De eerste toppers van het seizoen staan ten slotte al op de tweede speeldag geprogrammeerd. Dan krijgen we Standard - Genk en Anderlecht - KV Oostende te zien. De eerste confrontatie tussen Anderlecht en Club Brugge vindt op speeldag 14 plaats in het Constant Vanden Stockstadion.
LEES OOK:
Compper pakt uit: wereldreiziger komt Antwerp versterken