Jason Denayer kende vorig jaar een bijzonder enerverende zomer. De verdediger had gehoopt om zich te kunnen bewijzen bij Manchester City, maar kreeg in de voorbereiding amper kansen van Pep Guardiola. Uiteindelijk werd eind augustus beslist om hem toch weer uit te lenen, deze keer aan Sunderland.
Die uitleenbeurt loopt na het seizoen af, maar Denayer weet nu wel al dat hem geen herhaling van het scenario van vorige zomer te wachten staat.
Het Nieuwsblad weet dat er nu al een beslissing genomen is over de toekomst van de 21-jarige.
Er zou nog altijd geen plaats voor hem zijn in de kern van Guardiola, maar City wil onze landgenoot ook nog niet verkopen. Daarom zou Denayer volgend seizoen opnieuw uitgeleend worden. Ook de speler zelf zou daar blij mee zijn. Het zal al de vierde uitleenbeurt worden voor Denayer, die eerder ook al bij Celtic en Galatasaray gestald werd.
LEES OOK:
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as