AA Gent won zeer moeizaam met 2-3 bij Waasland-Beveren. Stefan Mitrovic pakte zijn vijfde gele kaart en is geschorst voor de partij tegen KV Mechelen. De verdediger baalt daarover.
"Ik schatte de bal verkeerd in. Dat ik hierdoor de wedstrijd tegen KV Mechelen mis, maakt me zeer triest. Ik hou van dat soort duels, waarin de belangen hoog zijn en de emoties fel oplaaien. Toch geloof ik in de rest van het team. Heb je gezien hoe de bank reageerde bij de treffer van Yuya? Dát is onze grootste kracht. We zijn 'one team'. Ik zal zondag de vurigste supporter zijn", zegt hij in Het
Laatste Nieuws.
"Maar donderdag wacht ons eerst de Europese confrontatie met Racing Genk. Die partij is niet zo belangrijk als het duel tegen Mechelen, play-off 1 halen blijft onze prioriteit. Bovendien is dit een unieke kans om ons te plaatsen voor de kwartfinale van de Europa League. Waarom zouden we dan niet proberen om door te stoten?"
LEES OOK:
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."