Het blijft een vreemd verhaal. Nicolae Stanciu werd als nummer 10 naar
Anderlecht gehaald. Maar in 2017 speelde de Roemeen er nog geen enkele keer. Op links haalde hij daardoor niet zijn beste niveau. Hij belandde op de bank. Aad de Mos geeft zijn mening.
"Weiler heeft heel goede keuzes gemaakt. Bruno, daar ben ik een grote fan van, en Chipciu zijn de flanken die altijd moeten spelen. Zij waren ook al goed tegen AA Gent. Anderlecht speelt toch een beetje reactievoetbal, maar op de goede momenten komen ze met veel mensen voor de goal", zegt hij in
Stadion.
"Hij heeft Stanciu en Hanni op de bank gezet en hen uit hun lijden verlost. Zij werden in het elftal geparkeerd. Je gaat nog 14 wedstrijden moeten spelen en er gaan ook wedstrijden dat Hanni niet goed zal zijn. Je zal hem nog nodig hebben. We gaan hem nog zeker zien, zeker in de Play-Offs."