Nog bij Anderlecht lijkt het zeker dat Lukasz Teodorczyk definitief de overstap zal maken. Toch blijven er genoeg clubs geïnteresseerd. Ook Trabzonspor zou de Pool nu willen.
Waasland-Beveren wil uitpakken met een terugkeer van Renaud Emond. De spits mag Standard verlaten. De Rouches zouden nog 350.000 euro vragen.
Bij Club Brugge lijkt de transfer van Felipe Gedoz naar Santos helemaal van de baan. De Braziliaanse topclub zou andere prioriteiten stellen.
De kans dat Leon Bailey volgend seizoen nog bij KRC Genk speelt, lijkt onbestaande. De Jamaicaan zou de voorbije weken al onderhandeld hebben met Napoli, OGC Nice en Bayer Leverkusen, maar met die clubs werd geen akkoord gevonden. Ook Stoke City zou zijn interesse aan Genk kenbaar gemaakt hebben.
Lokeren zal in januari afscheid nemen van twee spelers. Jaja Coelho en Ayanda Patosi mogen na hun laatste fratsen beschikken.
David Gevaert heeft drie weken na zijn vertrek bij Antwerp een nieuwe club gevonden. De trainer gaat aan de slag bij SC Dikkelvenne, dat in de derde amateurliga uitkomt.
BUITENLAND
RB Leipzig heeft vanaf januari mogelijk opnieuw een Belg in zijn rangen. De Duitse sensatieclub, waar Massimo Bruno nog onder contract staat, zou zijn pijlen richten op David Henen. Het zou de aanvaller definitief willen overnemen van Everton.
Everton zou in januari nog een verdediger willen aantrekken. De voorbije weken werden enkele spelers uit de Belgische competitie genoemd, maar zou nu gaan voor Virgil van Dijk. De Toffees zouden maar liefst 46,8 miljoen euro veil hebben voor de Nederlander.
AC Milan heeft grootse plannen om terug te keren aan te top en aast op twee spelers van Real Madrid om die te bewerkstelligen. Mateo Kovacic en Isco zouden Milan moeten versterken.
Wie weet vertrekt Radja Nainggolan alsnog bij AS Roma. De Rode Duivel zou met zijn club afgesproken hebben dat hij voor 45 miljoen euro mag vertrekken en Chelsea zou bereid zijn om dat bedrag op tafel te leggen.LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar
Jannick Lanckriet