Roberto Martinez was uiteraard in de wolken met de prestatie van de Belgen. Zij wonnen met 8-1 van Estland. De bondscoach was achteraf lovend over twee Rode Duivels.
Kevin De Bruyne kreeg een andere rol. "Een goeie speler past overal in de ploeg. Ik kon hem goed gebruiken op het middenveld, hij bracht evenwicht. Deze keer was hij eerder een 6, maar tegen Spanje speelde hij ook al op de 8, tegen Cyprus op de 10 en tegen Nederland op de 9. De Bruyne presteert op elke positie", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
Romelu Lukaku speelde ook zeer sterk. "Ik ken Romelu van binnen en van buiten, hij is nog aan het groeien. Hij heeft nog een lange weg te gaan, maar hij is in topvorm. Zoals hij nu speelt, laat hij ook anderen beter spelen. De verstandhouding met Hazard en De Bruyne is goed. Romelu is moeilijk uit de ploeg te houden, zelfs als je dingen wil proberen, zoals in Nederland."
LEES OOK:
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku