Zulte Waregem heeft een goede zaak gedaan. Met de toppers
Club Brugge-KRC Genk en
Anderlecht-KV Oostende op het programma kon het goede zaken doen. Het deed dat ook door met 1-2 te winnen bij Westerlo.
Leye zorgde voor de eerste dreiging. De bezoekers waren baas, maar Westerlo liet zich ook gelden. Annys probeerde het met een kopbal. Zonder succes. Halfweg de eerste helft deed Essevee zo te weinig met zijn balbezit. Westerlo had het achterin goed onder controle.
-lepoint(zulte-waregem)(05-11-2016).jpg)
Iets voorbij het half uur kreeg Zulte Waregem een lichte penalty. Derijck zette die om: 0-1. De thuisploeg was niet van slag en vocht goed terug. Annys scoorde de verdiende gelijkmaker, na een vrije trap van Rommens.
In de tweede helft was Westerlo de baas en dreigde het via Annys en Ganvoula. Zulte Waregem stelde teleur. Al behoedde Van Langendonck Westerlo wel van een tegengoal. Hij redde een kopbal van Leye.
(05-11-2016).jpg)
Even later was het wel raak. De fauw kopte Essevee opnieuw op voorsprong. Westerlo moest weer achtervolgen. Het kon echter niet meer scoren en daardoor bleef het 1-2.
Scoreverloop:
0-1 (32') Timothy Derijck (pen.)
1-1 (41') Maxime Annys
1-2 (73') Davy De fauw
LEES OOK:
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'