KV Oostende haalde afgelopen zomer enkele spelers naar de kust. Marc Coucke wist één speler voor de neus van Duitse clubs weg te halen en ook
Club Brugge greep naast hem.
Landry Dimata doet het zeer goed bij KV Oostende. Hij kwam over van Standard. Club Brugge viste naast hem. Manager Luc Devroe loofde hem in
Extra Time.
"In januari probeerden we al om hem te halen. Er zaten ook Duitse ploegen achter hem, maar hij vond zelf dat het te vroeg was om naar de Bundesliga te trekken. Hij wou eerst nog overtuigen bij een Belgische ploeg", vertelt Devroe.
"Hij is een jongen met talent. Hij wordt al vergeleken met Christian Benteke, ze hebben ook een beetje dezelfde stijl. Maar ik denk dat Benteke toen veel meer gescoord had. We moeten nog afwachten. Hij is een jongen met veel kwaliteiten en er staat een goede kop op."
LEES OOK:
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’