Romelu Lukaku scoorde zijn derde goal in deze kwalificatiecampagne. Toch had er daar één extra moeten bij zijn. De aanvaller van Everton miste een zeer grote kans.
Yannick Carrasco bediende Lukaku en die moest de bal maar binnen leggen. Toch trapte de aanvaller naast. Roberto Martinez zag dat die misser niet in het hoofd bleef zitten van de aanvaller.
"Romelu moet één ding doen: goals maken. De vraag met zoiets is altijd: wat was er eerst, de kip of het ei? Maar ik ken Romelu. Als hij een kans mist, kan hij niet wachten op de volgende om het recht te zetten. Dat heeft hij ook gedaan. En de goal die hij maakte was een stuk moeilijker dan diegene die hij eerder had kunnen maken", aldus de bondscoach in
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'