Standard heeft alweer een extra financiële injectie gekregen. De Rouches hadden een zaak bij de FIFA lopen tegen FC Porto en die kwam met goed nieuws voor de Luikenaars.
Eind 2014 diende Standard klacht in tegen FC Porto. De Portugese topclub had in de zomer van 2013 Joris Kayembe weggehaald bij Standard. De club uit de Vurige Stede vond dat er fouten waren gemaakt en gingen daarom klacht indienen.
De FIFA oordeelde dat Standard gelijk heeft en veroordeelde Porto tot het betalen van een boete van 190.000 euro. Dat schrijft
La Capitale. Dat is niet het einde. Porto haalde nadien ook de broers Tony et Célestin Djim weg bij Standard. Ook over dat dossier loopt er nog een zaak. Die zaak zou pas binnen enkele maanden afgerond zijn.