Anderlecht en Oud-Heverlee Leuven nemen het woensdag tegen elkaar op in de Beker van België. Beide ploegen zullen alvast niet met hun sterkste elftal aantreden.
Het Laatste Nieuws weet dat Massimo Bruno, Hamdi Harbaoui en Emmanuel Sowah zeer waarschijnlijk aan de aftrap zullen komen. Mogelijk volgen er nog wissels. OHL focust zich op de competitie en zal ook enkele spelers aan de kant laten.
OHL huurt dit seizoen Nathan De Medina van Anderlecht. Hij speelde nog niet voor zijn nieuwe club. Maakt hij zijn debuut voor Oud-Heverlee Leuven op het veld van Anderlecht? De Brusselaars zijn maar beter op hun goede. In het verleden liepen de Brusselaars al vaker tegen een blauwtje op in de Beker van België.
LEES OOK:
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag