Jérémy Perbet, de Franse spits van RAEC Bergen, beleeft een goed seizoen in de
Jupiler Pro League. Afgelopen weekend tekende hij voor zijn vijfentwintigste doelpunt van het seizoen, waarmee hij het record van best scorende Fransman in onze competitie evenaart. De goalgetter kijkt alvast vooruit en wil volgend seizoen graag elders de netten doen trillen.
Het record van best scorende Fransman staat op de naam van Jean-Pierre Papin, die in het seizoen 1985-1986 gloriedagen beleefde bij en met
Club Brugge. Het jaar nadien leverde hem dat een
transfer op naar de Franse topclub Olympique Marseille.
Perbet is volop bezig met zijn toekomst. Na dit seizoen zou hij graag Bergen verlaten om bij een andere club zijn doelpunten te maken. Hij droomt alvast van
L'OM, en kan zo in de voetsporen van Papin treden. In de Franse sportkrant
L'equipe verklaart hij zijn liefde voor de club. "Van kinds af aan ben ik supporter van L’OM. Als ik de kans krijg, ga ik erheen. Als ik een match mis omdat we zaterdagavond op hetzelfde uur spelen, ben ik misselijk."
De topschutter van de Belgische competitie blijft echter nuchter en heel realistisch bij de zaak. "Denkt u eerlijk dat ze een kerel van 27 gaan binnenhalen die in België speelt en die zes maanden geleden nog niemand kende?†Al zal Perbet na dit seizoen ongetwijfeld kunnen reken op heel wat interesse van verschillende clubs in binnen- en buitenland.