AA Gent verlengde de afgelopen maanden heel wat contracten van sterkhouders. Een grote leegloop lijkt er niet te komen. De club zal zich wel gericht versterken. Eén speler lijkt alvast naar Gent te trekken.
De Nigeriaanse centrale verdediger William Troost-Ekong keert in de zomer zeer waarschijnlijk terug naar AA Gent. De Buffalo's verhuren hem aan Haugesund. Dat contract loopt nog tot november, maar Gent wil hem nu al terughalen.
(15-09-2014).jpg)
"De gesprekken zijn inderdaad gaande. De kans is groot dat ik in de zomer zal terugkeren naar AA Gent", bevestigde hij aan onze redactie. Troost-Ekong kent een fantastische uitleenbeurt. Hij werd dit seizoen al 5 keer uitgeroepen tot Speler van de Match en hij verscheen ook al 4 keer in het Team van de Week. Bovendien is hij ook de kapitein van de ploeg. Afgelopen weekend werd hij na zijn beresterke prestatie tegen Rosenborg opgenomen in het Team van de week.
[youtube]https://www.youtube.com/v/yC0BMZ2vatA[/youtube]