Het uitstekende seizoen van
Club Brugge zorgt er onvermijdelijk voor dat de beste spelers in de etalage zijn komen te staan. Bovendien zorgt de EK-selectie van Björn Engels en Thomas Meunier voor heel wat extra aantrek.
Engels, die van de Premier League houdt, wordt al een tijdje aan Everton gelinkt. In
Sport/Voetbalmagazine geeft Andy De Smet, scout van de Engelse club, zijn mening: “Hij is in elk geval een centrale verdediger met heel wat kwaliteiten in de opbouw van achteren uit, dus in die zin past het profiel van Björn daar wel in. Nu, alle Engelse clubs volgen heel veel jonge spelers langdurig en intensief om hun potentie en groeimarge juist te kunnen inschatten. Dus het is niet omdat een makelaar in de pers gooit dat een scout van een Premier Leagueclub al vaak in de tribune zat dat een transfer nakend isâ€, tempert De Smet de verwachtingen.
De scout wijst ook naar de
transfers van Chancel Mbemba, Aleksandar Mitrovic en Obbi Oulare. Vooral die laatste komt niet aan de bak in Engeland: “Er zijn er in België weinig klaar voor een Premier Leagueploeg met een typisch Engelse spelwijze.â€
LEES OOK:
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?