AA Gent haalde dit seizoen heel wat nieuwe spelers. Slechts een beperkt aantal komt ook aan speelminuten. Eén van hen leert vooral bij in Gent. Invallersdoelman Yannick Thoelen kwam in de zomer over van Lommel United.
"Ik wist van in het begin dat ik zou moeten vechten voor de tweede plek, want Sels is de absolute nummer één. Nu Vandenbussche is uitgevallen, ben ik een plekje opgeschoven. Nu is het aan mij om die plaats proberen vast te houden", zegt Thoelen in
Het Belang van Limburg.
"Gent is voor mij plots drie of vier stappen vooruit. Ik heb lang gedacht dat Lommel mijn limiet was, dat ik geen progressiemarge meer had. Maar hier bij Gent blijkt dat ik toch nog vooruitgang kan boeken. Beetje bij beetje wil ik opschuiven."
LEES OOK:
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend