Over profvoetballers wordt soms smalend gezegd dat ze maar één talent hebben, namelijk voetballen. In het geval van Nicolas Lombaerts moet die stelling misschien toch eens herzien worden, zoals hij tijdens een Russische talkshow bewijst.
Sporza weet dat Lombaerts al negen seizoenen voor Zenit Sint-Petersburg uitkomt en hij lijkt het daar goed naar zijn zin te hebben. De Rode Duivel spreekt zelfs al een mondje Russisch, nu niet echt het prototype van een makkelijk aan te leren taal.
De Bruggeling ging tijdens een Russische talkshow op een lokaal tv-station nog een stapje verder. Toen de presentatoren hem vroegen of hij het volkslied kende, begon hij het prompt te zingen, tot grote verbazing van zijn gesprekspartners.