Standard schreef zondag de Beker van België bij op zijn palmares en verzekerde zich meteen van een ticket voor de groepsfase van de Europa League. Goed nieuws voor de Luikenaars, maar misschien minder voor de Belgische competitie. Standard moet nu immers nog een compleet overbodige Play-Off II spelen.
"Standard heeft in PO II niets te zoeken. “On est en vacancesâ€, hoorde ik de spelers na de match zingen in de gang naar de kleedkamer. Standard heeft het beste Europese ticket al beet. Ferrera gaat nu experimenteren met jonge spelers in PO II", weet Peter Vandenbempt bij
Sporza.
"Standard kon zich al niet opladen in kleine wedstrijden toen POI nog op het spel stond. Straks zullen ze dat dus zeker niet kunnen, denk ik. Standard leek een opwaardering voor PO II, maar nu is het uiteindelijk een devaluatie."
"Het heeft ook veel te maken met het tijdstip van de bekerfinale. Ik vind dat een kwalijke zaak. Een bekerfinale hoort op het einde van het seizoen, zoals in alle normale voetballanden. Maar in onze competitieformule is dat, naar het schijnt, een beetje moeilijk."
LEES OOK:
Peter Vandenbempt doet verrassende onthulling: "Die 3..."