Feyenoord wil Dirk Kuyt in de zomer van Liverpool overnemen voor maximaal 1,2 miljoen euro. Volgens
talkSPORT heeft de Nederlandse aanvaller een gelimiteerde transfersom in zijn contract staan, waardoor een terugkeer naar Rotterdam aanstaande lijkt.
De Rotterdammers gaven al eerder aan de 31-jarige Katwijker graag terug te zien keren. De oud-spits van FC Utrecht en Feyenoord wordt bij
The Reds vaak op de bank geposteerd. Kuyt werd eerder al in verband gebracht met AS Roma en Fiorentina, maar hij lijkt de voorkeur te geven aan de Stadionclub. Wel zal hij genoegen moeten nemen met een behoorlijk lager salaris.
Kuyt speelde drie seizoen voor Feyenoord. In 2006 maakte hij de overstap naar Liverpool, dat destijds ongeveer dertien miljoen euro betaalde voor de Nederlander. De Oranje-international speelde in zes seizoenen 183 wedstrijden voor de Engelse grootmacht. Hij trof daarin 49 keer doel.
LEES OOK:
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'