Club Brugge wist zich donderdagavond te plaatsen voor de kwartfinales van de Croky Cup. Tegen Lokeren werd het wel bibberen tot in de extra tijd. Uiteindelijk was het Stefano Denswil die voor de bevrijding zorgde.
De Nederlandse verdediger plaatste in minuut 93 een vrije trap voorbij Verhulst, zijn treffer was het enige doelpunt en dus voldoende voor de zege. "Dit is heel erg lekker. Ik train er elke dag op voor mezelf. Dan haal ik de keepers erbij of wat spelers die willen koppen. En als die er vandaag dan zo in gaat, in de laatste minuut ... dat is heerlijk", zei hij voor de camera's van
Play Sports.
Club had het niet gemakkelijk tegen Lokeren. "In de eerste helft waren we te slordig en in de tweede eigenlijk ook. Maar desondanks denk ik dat we er toch een aantal in hadden mogen schieten. We maakten niet de juiste keuzes vooraan. Maar dan kunnen we toch nog winnen en dat is altijd mooi."
LEES OOK:
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd