De defensie van
Anderlecht kwam tegen Tottenham opvallend weinig in de problemen, maar moest zich wel twee keer gewonnen geven. Ondanks de nederlaag tankte Paars-Wit vertrouwen op White Hart Lane. "We konden zelf de 1-2 scoren, maar winnen uiteindelijk niet", baalde Olivier Deschacht.
Ook de verdediger was onder de indruk van de winnende treffer van Dembele. "Tottenham is een klasseploeg. Je weet dat de kansen zullen komen en uiteindelijk maakt Dembele het prachtig af. Ik zag het doelpunt op het grote scherm in het stadion en je merkte dat hij hem fantastisch raakte. We konden zelf de 1-2 scoren, maar winnen uiteindelijk niet. Niemand zal er nog over spreken dat we eigenlijk de betere ploeg waren", klonk het bij
Sporza.
Ondanks de tegenvallende uitslag, beleefde Deschacht een mooie avond in Londen. "Ik heb genoten van deze wedstrijd en van de ontmoeting met Jan Vertonghen en Toby Alderweireld. Dat zijn jongens waar ik echt naar opkijk."
LEES OOK:
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'