Voor Dennis Praet wordt het donderdag tegen Tottenham een bijzonder duel. Tegen deze zware tegenstander kan hij zich in de kijker spelen van de Europese scouts. Bovendien staat hij tegenover enkele spelers met wie hij de kleedkamer van de nationale ploeg al deelde.
De middenvelder verheugt zich alvast op de duels met de landgenoten. "Het is leuk om ertegen te spelen. Da's een extra motivatie voor mij. Anderzijds: het zal ook voor hen een extra motivatie zijn om tegen een Belgische club te spelen", citeert
Het Laatste Nieuws hem.
Net zoals zijn coach, vindt ook Praet dat Moussa Dembélé de beste van de vier Duivels bij Tottenham is. "Hij kan Champions League-niveau aan, zonder problemen. Mousa is een buitengewone speler. Als hij iets constanter zou kunnen zijn, en iets meer efficiëntie zou kunnen tonen... Zijn balbehandeling zie je alleszins bijna nergens, zó sterk."
LEES OOK:
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast