In de tweede klasse is Royal Antwerp FC de leidersplaats al na twee speeldagen kwijt. Na het gelijkspel tegen Seraing van afgelopen vrijdag, leed het woensdag voor de eerste keer dit seizoen puntenverlies in eigen huis. KAS Eupen profiteerde optimaal.
Voor het duel tegen Virton was er weer een mooie opkomst op de Bosuil, maar de Antwerp-aanhang kreeg al snel een opdoffer te verwerken. De bezoekers kregen na negen minuten een strafschop, Ngadrira liet de kans niet onbenut. Daarna ging de
Great Old uitvoerig op zoek naar de aansluiting. Er vielen flink wat kansen te noteren, maar het stamnummer 1 was ongelukkig in de afwerking.
In de tweede helft kwam de gelijkmaker er toch, opnieuw via een strafschop. Dufer faalde niet van op elf meter. Antwerp ging in het slot op zoek naar de overwinning, maar die kwam er niet meer. In het klassement moet het Eupen nu laten voor gaan met één puntje. De
Panda's wonnen overtuigend en vernederden Patro Eisden Maasmechelen met 6-0. Ook Cercle Brugge kon Antwerp bijbenen na een nipte 1-0-zege tegen Coxyde.
Uitslagen woensdagavond:
Geel - Heist-op-den-Berg: 1-1
Union - Lommel United: 1-0
Antwerp - Virton: 1-1
Eupen - Patro Eisden: 6-0
Cercle Brugge - Coxyde: 1-0
Dessel - WS Brussel: 0-3
Deinze - Roeselare: 1-2
LEES OOK:
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”