Anderlecht leed donderdagavond een erg pijnlijke nederlaag op het veld van het bescheiden Qarabag. Meteen dankzij een bijzonder slecht veld won de thuisploeg met 1-0. Een stevige opdoffer voor Paars-Wit met oog op de volgende ronde.
Volgens analist Gert Verheyen zal deze wedstrijd nog een tijdje blijven hangen. "Dit is eentje waar je slecht van bent. Lange reis naar daar, moeilijke omstandigheden, slecht veld, slechte match, verloren en morgen nog terug. Dat komt aan", zei hij bij
Sporza.
Bij Anderlecht claimde men tot twee keer toe een doelpunt, maar de scheidsrechter oordeelde telkens dat de bal niet over de lijn was. "Beelden geven hier geen uitsluitsel. De eerste lijkt me inderdaad niet over de lijn. Maar bij de omhaal van Ezekiel is de twijfel toch iets groter en lijkt de bal wel over de lijn geweest op het moment dat de keeper hem pakt. Maar weer te onduidelijk beeld om echt zekerheid te geven", stelde Geert De Vlieger.
LEES OOK:
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'