Laurent Depoitre heeft zich tijdens zijn eerste wedstrijd in de Champions League meteen op de radar van de buitenlandse scouts gespeeld. De aanvaller woog heel de wedstrijd lang door op de verdediging van Lyon. Jammer genoeg kon hij zijn uitstekende wedstrijd niet verzilveren.
Die kansen waren er nochtans. Zo werd een doelpunt (terecht) afgekeurd wegens buitenspel, mikte hij een reuzenkans op de lat en liet Renato Neto een knappe assist onbegrijpelijk liggen. "Die kleine details hadden de wedstrijd er anders kunnen laten uitzien. Hadden we in de eerste helft kunnen scoren, dan konden we de match beter controleren en zo drie punten pakken", citeerde
Belga hem achteraf.
Toch blikte Depoitre tevreden terug op zijn CL-debuut. "Het was een hele belevenis, deze eerste Champions League-match. Wat een sfeer en wat een wedstrijd op zich. Ons eerste punt is binnen maar er had misschien wel iets meer ingezeten. Op het einde van de eerste helft vallen we met tien. Blijven we voltallig in de tweede helft, dan had ik het wel allemaal nog wel willen zien."
LEES OOK:
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"