Na de Europese uitschakeling tegen Molde nam het bestuur van Standard een ingrijpende beslissing. Zo mocht trainer Slavoljub Muslin slechts enkele maanden na zijn aanstelling alweer beschikken. De Rouches moeten nu dus op zoek naar een opvolger.
Het worden dus erg drukke dagen voor voorzitter Bruno Venanzi en de zijnen. Naast een nieuwe trainer is de club ook nog op zoek naar mogelijkheden om de kern te versterken. Bovendien zijn er contractbesprekingen met de huidige spelers van Standard.
Eyong Enoh zal zijn overeenkomst met twee seizoenen verlengen. De Kameroense middenvelder speelt nog maar één jaar op Sclessin. Hij kende een ongelukkig begin maar is ondertussen uitgegroeid tot één van de Luikse sterkhouders. Enoh is nu tot juni 2017 aan de
Rouches gebonden.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'