In de aanvangsfase ging het spel goed op en af. Een afgeweken bal van Stevance ging een meter naast het doel van Van Langendonck. Diezelfde Stevance kreeg op het kwartier opnieuw heel wat ruimte maar nam te veel tijd. Aan de overzijde kon Lecomte bijna profiteren van een misverstand in de verdediging van Charleroi, maar zijn pas op Gounongbe werd onderschept.
Daarna zakte het tempo en bleven grote kansen uit. Westerlo was gekomen voor een punt en bij Charleroi ontbrak het aan inspiratie om iets te forceren. Van Langendonck pakte wel nog uit met een goede redding op een afstandsschot van Nganga. De 0-0 bij de rust was een correcte weergave van de eerste helft.
Begin tweede helft haalde van Veldhoven Gounongbe van de bank en bracht hij Kevin Koffi. Na 51 minuten plots opschudding toen Stevance een bal van Saglik in doel trapte, de goal werd terecht afgekeurd wegens buitenspel. Enkele minuten later gingen de handen opnieuw op mekaar toen publiekslieveling Kebano dan toch zijn opwachting mocht maken.
Op het uur miste invaller Koffi twee grote mogelijkheden voor de bezoekers. Mazzu gooide Clinton Mata nog in de strijd met de hoop dat hij voor creativiteit kon zorgen, ook dat plannetje mislukte. Westerlo kreeg in de extra tijd nog een uitgelezen kans op de overwinning. Petkovic trapte de bal recht in de handen van Penneteau. De wedstrijd eindigde op een teleurstellende 0-0, het fluitconcert uit tribunes was meer dan begrijpelijk.
Scoreverloop:
-LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling
Kobe K