Club Brugge heeft zich na drie opeenvolgende nederlagen helemaal herpakt. Afgelopen weekend won het met 3-0 van KV Mechelen en woensdag ging ook Panathinaikos met dezelfde score voor de bijl. De ploeg van Michel Preud'homme lijkt vertrokken voor een mooie reeks.
Aanvallend staat de ploeg er weer helemaal. "Hans Vanaken heeft voor mij zijn start niet gemist. Samen spelen met Victor Vazquez kan zeker, maar dan moet Preud'homme er op toezien dat de eergierige Spanjaard het ook wil. Ook Diaby is een goeie aanwinst die al snel zijn draai heeft gevonden", klinkt het bij analist Peter Vandenbempt in
Sport/Voetbalmagazine.
Defensief was het tot nu toe wel niet altijd zo zuiver. "Achteraan biedt het vreemd genoeg weinig garanties. Snel in paniek en met een doelman die sterke saves afwisselt met verontrustende aarzelingen."
LEES OOK:
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk