Sint-Truiden heeft zijn rentree in de Jupiler Pro League niet gemist. De Limburgers wonnen de competitieopener tegen vicekampioen Club Brugge met 2-1. Een domper voor Blauw-Zwart, al waren de supporters achteraf wel tevreden over hun ontvangst op Stayen.
STVV pakte namelijk uit met een Belgische primeur. Het personeel in de kantine werkte namelijk in truitjes van Club Brugge en op deze manier voelde de Club-aanhang zich meteen welkom. De Kanaries haalden de melk voor dit idee bij de Engelse tweedeklasser Cardiff City.
De club hoopt nu op navolging bij de eersteklassers. "Het is een primeur voor België en de kans is reëel dat het snel gekopieerd wordt bij andere clubs. Het initiatief wordt heel goed onthaald. De truitjes worden na de wedstrijd verloot onder de bezoekende fans. Het is een overkoepelende supportersvereniging die de winnaars uit een grote pot trekt', zei wedstrijdorganisator Sven Menten in Het Belang van Limburg.
De fans van Club Brugge reageerden alvast enthousiast: