Anderlecht trapt zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen Waasland-Beveren. Maar de club is nog niet klaar met haar huiswerk, zo is de kern van trainer Besnik Hasi nog niet volledig. De vertrokken Aleksandar Mitrovic en Chancel Mbemba moeten immers nog vervangen worden.
Voorzitter
Roger Vanden Stock heeft erg hoge ambities, en bevestigt dat er nog nieuwkomers zullen landen in het Astridpark. "We willen zeker nog enkele spelers halen voor het sluiten van de transfermarkt. We hebben daarvoor nog wel wat tijd. We zoeken nog versterkingen voor- en achterin. Met Boussoufa heb ik nog geen persoonlijk contact gehad. Het lijkt moeilijk te worden, in Moskou betalen ze enorm veel geld", klinkt het bij
Belga.
Daarnaast hoopt Vanden Stock op de wedergeboorte van Matias Suarez. "We rekenen ook op Matias Suarez, die in de voorbereiding al mooie dingen heeft laten zien. Iedereen heeft echter twijfels, hijzelf ook, of zijn gehavende knie het kan houden."
LEES OOK:
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"