Sporting Charleroi en KV Mechelen maken beiden nog een goede kans op Europees voetbal. Felice Mazzu en Aleksander Jankovic leveren uitstekend werk. Dat valt ook Wim De Coninck op. Hij is vol lof over beiden.
"Mazzu heeft van Neeskens Kebano een veel betere speler gemaakt en is tot dusver ook de enige die David Pollet aan het voetballen kreeg. Schrik niet als die straks naar Charleroi terugkeert. Kebano kwam in het begin een paar keer te laat, dus liet Mazzu hem consequent naast de ploeg voor topwedstrijden, ondanks een moeilijke start. Op de achtergrond steunde Mehdi Bayat zeer hard zijn trainer in alle beslissingen. Mazzu is klaar voor een stap hogerop."
"Bij Lokeren weten ze al langer dat Aleksandar Jankovic kwaliteiten heeft. Gelukkig heeft KV Mechelen hem niet te vroeg ontslagen", vertelt hij in
Sport/Voetbalmagazine.
LEES OOK:
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan