Het was vrijdag een drukke werkdag voor Walter Sabatini, de technisch directeur van AS Roma. Als we de Italiaanse pers mogen geloven had de brave man heel wat gesprekken op het programma.
Zo stonden de namen van Paul-José Mpoku en Maxime Lestienne bovenaan zijn lijstje. Sabatini zou gesprekken gevoerd hebben met Cagliari, Genoa alsmede vertegenwoordigers van het investeringsfonds die de rechten van beide spelers hebben.
Daarnaast meent de Italiaanse pers dat Roma Radja Nainggolan zal moeten verkopen om te voldoen aan de voorwaarden van de Financial Fair Play. Toch willen de Romeinen eerst de Rode Duivel kopen om hem vervolgens voor 40 miljoen euro te verkopen. Het probleem is dat Cagliari 15 miljoen euro eist voor de resterende 50% van de transferrechten, terwijl Roma maar 11 miljoen euro op tafel wil leggen.
LEES OOK:
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'