Het is nog altijd wachten op duidelijkheid over de toekomst van Toby Alderweireld. De Rode Duivel wordt door Atletico Madrid verhuurd aan Southampton, dat een aankoopoptie heeft. Maar Atletico kan die optie ook nog afkopen.
Een situatie waar Alderweireld zelf ook verveeld mee zet, laat hij blijken in een interview met de
BBC. "Mentaal is dit moeilijk. Waar ga ik leven? Waar ga ik spelen? Ik weet gewoon niet welke kant het op zal gaan. Hopelijk wordt alles snel beslist, zodat ik me in de zomer kan voorbereiden met het team waar ik voor zal spelen. De vorige twee seizoenen veranderde ik na de voorbereiding nog van club en dat is niet makkelijk."
Hij laat zelf zijn voorkeur wel blijken. "Southampton heeft de beste papieren, omdat ik de club ken. Ik heb hier een goed seizoen gespeeld en wordt hier goed behandeld. Er is dus echt wel een band. Ik hou ook van de Premier League. Maar als Atletico mer terug wil, moet ik luisteren. Ik heb op dit moment echt geen idee wat het wordt."
LEES OOK:
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter