KV Mechelen diende Cercle Brugge op Jan Breydel een opdoffer toe. De ploeg van Aleksandar Jankovic ging in het slot zwaar in het offensief en zette zo de vereniging in Play-Off III. "We speelden vandaag niet onze beste wedstrijd", blikt Seth De Witte terug bij de webstek van zijn team.
"Toch had ik altijd het gevoel dat we hier niet zouden verliezen. Toen we de aansluitingstreffer konden prikken, voelde je de twijfel toenemen bij de thuisploeg. Op zo’n moment moet je doorduwen en dat hebben we gedaan."
"We waren niet naar hier gekomen om een cadeautje te komen overhandigen. Integendeel, in het voetbal is het ieder voor zich. Het is logisch dat Cercle nu diep zit, maar door de late overwinning kunnen we nu met een goed gevoel aan Play-Off II beginnen."
LEES OOK:
Vanderbiest onder druk bij KV Mechelen: “Labiele omstandigheden”