Club Brugge heeft gedaan wat verwacht werd: winnen van Westerlo. Het werd 1-3, waardoor Club als leider richting Play-Off I gaat. Het verspilde niet al te veel krachten met oog op de belangrijke terugwedstrijd van donderdag tegen Besiktas.
De eerste kans was voor Nils Schouterden, die een zondagse wandeling hield. Hij kwam voor Matt Ryan, maar de Australische doelman ging uitstekend plat. Ook Club ging dreigen. Thomas Meunier gooide de bal voor de kooi en Kenneth Schuermans devieerde de bal bijna in eigen doel. De daaropvolgende hoekschop was het toch prijs. Obbi Oulare sprong hoger dan de rest. Club duwde stevig door via Ruud Vormer en Stefano Denswil, maar de goal kwam er via José Izquierdo. De Colombiaan schilderde heerlijk raak. Laurens De Bock tekende voor het slotakkoord, maar Koen Van Langendonck ging goed neer.
Obbi Oulare woog de hele match op de verdediging en beloonde zichzelf met een treffer.
De tweede helft begon laks, maar Izquierdo zette de Brugse supporters al snel terug aan het dansen. Op het uur verzilverde hij een knappe assist van Lior Refaelov. Westerlo wou zijn supporters toch nog iets gunnen en grief zich niet in. Schouterden knalde het leer knap voorbij Ryan. Westerlo kwam meer opzetten en ook Aoulad maakte het Ryan lastig. Verder kwam Westerlo niet meer, waardoor Club de Play-Offs inzet als leider.
Scoreverloop:
0-1 (13') Obbi Oulare
0-2 (26') José Izquierdo
0-3 (59') José Izquierdo
1-3 (63') Nils Schouterden
LEES OOK:
Westerlo raast door en heeft volgende speler te pakken