RSC
Anderlecht heeft met Steven Defour een zekerheid voor de Rode Duivels, althans wanneer de middenvelder fit is. In de toekomst is de kans groot dat daar nog namen zullen bijkomen.
Dennis Praet werd al eens opgeroepen voor z'n sterke prestaties, maar ook Leander Dendoncker werd al genoemd. Volgens Jean Kindermans, hoofd van de jeugdopleiding bij Anderlecht, gaat het toch allemaal wat snel voor die laatste. Dendoncker brak nog maar pas door of wordt al genoemd als potentiële Rode Duivel.
Hij beseft dat het ook niet evident is om al een selectie te krijgen. "Als ik de media volg, merk ik op dat het niet snel gaat voor Leander, maar ongelooflijk snel. Wilmots heeft heel wat goede spelers, zeker voor Leanders positie. Denk maar aan Witsel, Nainggolan, Fellaini, ..."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht niet klaar, stunts Antwerp en OHL’