Kevin De Bruyne was alweer goed voor een assist en een doelpunt. Met VfL Wolfsburg boekte de Rode Duivel een 3-1-overwinning op het Italiaanse Internazionale.
Op Duitse bodem incasseerde Wolfsburg desalniettemin een snelle domper. Al na zes minuten leidde Inter door toedoen van Rodrigo Palacio, die in een één-tegen-één situatie werd gebracht en koelbloedig voor de 0-1 tekende. De thuisploeg herstelde zich na een klein half uur dankzij Naldo. De verdediger kopte een hoekschop hard via de handen van de goalie tegen de touwen.
Dost slaagde er niet in om te imponeren en werd na zeventig minuten vervangen door Nicklas Bendtner. Op dat moment stond Wolfsburg met 2-1 voor dankzij Kevin De Bruyne. De Belg groeide uit tot man van de wedstrijd door een kwartier voor tijd de eindstand op 3-1 te bepalen. Zodoende reizen de Duitsers volgende week met een goede uitgangspositie op zak af naar Milaan.
Ajax verliest
Ajax ging met 1-0 onderuit bij Dnipro Dnipropetrovsk. De Amsterdammers speelde geen al te beste wedstrijd. Zozulya scoorde in de 31ste minuut de enige treffer van de avond.
LEES OOK:
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'