Woensdag hoopt Zlatan Ibrahimovic zich met Paris Saint-Germain ten koste van Chelsea te plaatsen voor de kwartfinale van de Champions League. Dat wordt een flink karwei, want de heenwedstrijd in Parijs eindigde op 1-1 en daardoor moet PSG zeker scoren tegen Thibaut Courtois.
Opvallend hierbij zijn de statistieken van Ibrahimovic als hij tegen een ploeg van José Mourinho speelt. Zo trad de aanvaller sinds 2009 samengeteld zeven keer aan tegen Inter Milan, Real Madrid en Chelsea, de ploegen van de Portugese coach. De Britse pers meldt dat Ibrahimovic daarin geen enkele keer kon scoren.
Ook was de spits in die matchen niet goed voor een assist en zit hij per duel maar aan een gemiddelde van 1,4 schoten op doel. Ibrahimovic zelf zal alvast niet verbaasd zijn. "Ik heb nog nooit een coach ontmoet met zoveel kennis van zijn tegenstanders", zo klonk het in zijn biografie.
LEES OOK:
'Liverpool tot uiterste: spectaculaire opvolger Salah nabij'