Thomas Buffel deed zaterdag met KRC Genk een uitstekende zaak voor Play-Off I door Zulte Waregem te kloppen. Mogelijk zullen de fans van de Limburgse club hem volgend seizoen wel niet meer in actie zien in de Cristal Arena.
Het contract van Buffel loopt immers af op het einde van dit seizoen en in
De Zevende Dag geeft de 34-jarige speler aan dat er ook nu geen akkoord is bereikt. "Ik wil nog een tweetal jaar voetballen op het hoogste niveau. Of ik in België nog voor een andere club zou willen spelen? Dat weet je nooit, natuurlijk", aldus Buffel.
"En het buitenland? Het buitenland heeft ons in het verleden al veel geschonken. Je leert er andere culturen kennen en je maakt contacten voor na je carrière. Deze week kregen we privé goed nieuws, dus die kans is nu iets meer aanwezig. Ik heb ook altijd graag in Genk gespeeld en de kans blijft bestaan dat ik daar mijn contract verleng. Dat ook de Verenigde Staten worden genoemd? Via een makelaar heb ik daar inderdaad een contact gehad."
LEES OOK:
JPL-trainers duiden kampioen nu al aan: twéé uitdagers