KV Oostende draait een opvallend zwak seizoen. Nochtans begon de kustploeg erg goed aan het seizoen en haalde het enkele mooie versterkingen. De mayonaise pakt echter niet dit seizoen. Dat ziet ook Peter Vandenbempt, die reageerde in
Sport/Voetbalmagazine.
"Hoog tijd dat Marc Coucke naar de koers kan gaan kijken, want veel plezier beleeft hij niet meer aan zijn weireldploegsje . Na de ophefmakende winst op Sclessin droomde KV Oostende stiekem van een volgehouden strijd om een plek in de top zes. En waarnemers met hen. Met Ovono een spectaculaire doelman, voor hem een stevige organisatie, Siani was naar verluidt de beste defensieve middenvelder van het land, Jali een sensatie, Berrier de slimme foerier en Ruiz en Canesin bliksems met snelheid en diepgang. En Coulibaly is altijd goed voor tien goals. Overdreven, dat wisten ze aan de kust ook, maar sindsdien is het verval toch te groot", begint Vandenbempt z'n verhaal.
"Na Nieuwjaar enkel nog gewonnen van Mouscron-Péruwelz, dat doen er wel meer. En voorts veel verloren, helaas ook een keer te veel na een futloze prestatie, zoals vorig weekend in Westerlo. Een kaakslag en een immense ontgoocheling voor een geboren winnaar als Fred Vanderbiest . De ontnuchtering na de fantastische rentree op het hoogste niveau vorig seizoen is groot. PO2 is voor Vanderbiest en Luc Devroe het ideale laboratorium met het oog op volgend jaar. Want in Leuven weten ze: niet het tweede, maar het derde jaar in eerste is het moeilijkste."
LEES OOK:
Vandenbempt stelt dé grote vraag na transferoffensief RSCA