RSC
Anderlecht is op dit moment nog in de running op drie fronten. De laatste weken gaat het weer erg vlot en lijken ze dus ook klaar voor de Play-Offs. Wie dit seizoen erg belangrijk is, is zonder twijfel Olivier Deschacht.
Deschacht speelt dit seizoen als centrale verdediger en doet het erg goed. Misschien is dit wel z'n beste seizoen ooit voor Anderlecht en dat heeft ook bondscoach Marc Wilmots gezegd. Normaal gezien heeft Wilmots vooral oog voor jonge spelers, maar nu zou Deschacht toch in aanmerking komen voor een selectie.
"Mijn grootste probleem met het oog op die interlands tegen Cyprus en Israël ligt achteraan. Mijn Âhiërarchie voor het
WK was eerst Kompany-Vermaelen en dan Van Buyten-Lombaerts. Daar blijft niet veel meer van over. Van Vermaelen hoop ik dat hij in juni terug is. LomÂbaerts is net geopereerd en dat wordt nipt voor ÂCyprus. Daarom denk ik heel hard aan Olivier Deschacht. Tenzij hij zich blesseert, is hij een heel goed Âalternatief. Ik neem normaal gezien zoveel mogelijk jeugd als nieuwe spelers. Maar Deschacht is iemand met ervaring die altijd goed speelt en in vorm is", aldus Wilmots in
Het Nieuwsblad.
LEES OOK:
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap