Paul-José Mpoku wist in laatste instantie dan toch z'n droomtransfer af te dwingen. Hij had al langer een akkoord met Al Arabi, maar de uitleenbeurt naar een andere club bleef maar uit. In
Sport/Voetbalmagazine gaf Mpoku toe dat er heel wat gesprekken waren.
"Ik heb twee keer gesproken met de sportief directeur van Hamburg, maar zij zochten vooral een aanvaller. Nog heel wat clubs hebben me gemaild om te beginnen onderhandelen. Hier heb je de mail van QPR, er was ook Southampton, Monaco", begint hij zijn verhaal. Ook Internazionale was bijna iets.
"Ja, maar een speler van Inter, Joel Obi, moest door Al Arabi gekocht worden. Dat was onderdeel van de deal. Op het laatste moment heeft Al Arabi zich teruggetrokken in verband met Obi, terwijl ik me klaarmaakte voor een ontmoeting met Roberto Mancini."
En dan was er ook Paris Saint-Germain nog. "Al Arabi heeft contact opgenomen met mijn advocaat om te zeggen dat PSG geïnteresseerd was. Ik heb hen gezegd: 'Maar zijn jullie ziek?' Wat zou ik daar hebben kunnen uitrichten? Mijn doel is te spelen en te leren. Daarom is Cagliari voor mij perfect op dit moment in mijn carrière."
LEES OOK:
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk