Southampton bleef woensdagavond in de Premier League steken op een 0-0-gelijkspel tegen West Ham United. De bezoekers moesten nochtans het laatste halfuur met zijn tienen spelen na een rode kaart voor Adrian.
"Natuurlijk ben ik gefrustreerd. Als je een half uur met elf tegen tien speelt, moet je scoren. Maar we deden het niet goed na de rode kaart. Iedereen was aan het rennen, terwijl we het veld niet breed genoeg hielden om ruimte te creëren", citeert
Goal.com manager Ronald Koeman op de persconferentie na afloop.
"De laatste wedstrijden lukt het ons niet om echt grote kansen creëren. En ook qua scoren gaat het een stuk minder goed dan in het begin van dit seizoen." Zo staat aanvaller Graziano Pèlle al een tijdje droog. "Hij heeft het moeilijker, maar het is nu aan hem om te reageren. Hij moet nog harder werken en zien te scoren. Daarvoor moet hij scherper zijn in het strafschopgebied. Deze wedstrijd was hij twee keer ongelukkig, maar hij haalde niet het niveau dat hij kan halen."