Op dit moment is het enorm genieten in Schotland van Jason Denayer. Onze jonge landgenoot wordt uitgeleend door Manchester City aan Celtic. In
Sport/Voetbalmagazine sprak hij over z’n toekomstplannen.
“Ik hoop volgend jaar klaar te zijn voor City. Ik doe daar in elk geval alles voor. Als ik ooit aan de zijde van Vincent Kompany mag spelen, dan weet ik dat ik het gemaakt heb. Maar het zou nogal eenzijdig zijn om me te vergelijken met Kompany. Als men die vergelijking al maakt, dan is het omdat ik bij City speel, uit Brussel kom en een mulat ben. Ik denk niet dat we echt dezelfde stijl hebben. Ik moet af van dat imago van ‘nieuwe Kompany’. Ik moet voor mezelf een naam makenâ€, begint hij zijn verhaal.
“Vandaag de dag is men van mening dat een verdediger stevig moet zijn. Ik vind dat de ideale verdediger polyvalent, technisch sterk, fysiek doortastend en goed in het uitverdedigen isâ€, voegde hij daar nog aan toe.
LEES OOK:
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"