Trabzonspor wist woensdagavond voor een stunt te zorgen in de Champions League. De Turkse formatie van Senol Günes boekte in Italië een onverwachte overwinning op Internazionale, die met 0-1 werden verslagen.
Günes was na afloop van het duel ook blij met het behaalde resultaat. "We voelden geen enkele druk en dat kwam ons spel ten goede. Ik vond ons heel sterk in verdedigend opzicht. We beseffen dat we de verantwoordelijkheid hebben om Turkije waardig te representeren in deze competitie."
Eerst zou Trabzonspor geen eens in de Champions League actief zijn. Doordat Fenerbahçe verwikkeld is in een omkoopschandaal besloot de UEFA de Turkse topclub uit het miljoenenbal te halen. Trabzonspor, dat het afgelopen seizoen tweede in Turkije werd, werd als vervanger aangesteld.