Tijdens de bekerpartij tegen Cercle Brugge mocht Claudemir voor het eerst aan een match beginnen bij
Blauw-Zwart. Ruud Vormer was immers geel geschorst. "Ik moet eerlijk bekennen dat ik toch wel wat zenuwachtig was", zo gaf de middenvelder aan op de website van
Club Brugge.
"Ik mag dan wel al wat ervaring hebben, ik voelde ook wel dat deze bekerwedstrijd heel belangrijk was voor ons zodat er zeker niks mocht misgaan. Ik mocht weliswaar op mijn favoriete plaats op het middenveld acteren, maar toch is het anders spelen dan bij mijn vorige ploeg in Kopenhagen. Het vergt uiteraard enige aanpassing hoe Club positioneel speelt."
"Ik word daarbij heel goed geholpen door mijn ploegmaats en de technische staf, maar ik kan nog veel beter dan wat ik daarnet heb laten zien. Ik probeerde enkele keren om in een scorende positie te komen, maar op die ene grote kans in de eerste helft na lukte dat eigenlijk niet zo goed. Al bij al ben ik blij dat we vanavond met duidelijke cijfers wisten te winnen, maar persoonlijk kan ik zeker nog meer als wat ik liet zien."
LEES OOK:
'Club keihard: aanvaller op brute wijze naar uitgang gewerkt'