Standard schoof maandag hoofdtrainer Igor Vukomanovic verrassend aan de kant. José Riga werd aangesteld als zijn opvolger.
"Er was niets wat wees op een vertrek van Vukomanovic. Zelfs voor de mensen die bij wijze van spreken kamperen op Standard komt dit nieuws als een volslagen verrassing. Op de persconferentie van Standard is gezegd dat de club niet gelooft dat Vukomanovic geschikt is om Standard met succes te leiden in play-off I", vertelt Peter Vandenbempt aan
Sporza.
"Ik heb me hier en daar geïnformeerd en gehoord dat er binnen de directie onvrede was over het functioneren van Vukomanovic omdat hij te zacht was en te weinig autoriteit en discipline toonde."
"Dat Duchâtelet bij de aanstelling van Vukomanovic zei dat hij verwachtte dat Standard nog veel zou verliezen en nog vaak slecht zou spelen, vond ik toen al vreemd. Misschien was dat een teken dat hij nooit helemaal overtuigd was van de kwaliteiten van Vukomanovic als hoofdtrainer."
LEES OOK:
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"